Wok WM, Derův úraz+ zpráva od Dera (videa)

5. července 2007 v 15:10 | anushka |  Other...
Dero se při této jízdě na bobech zranil
A následný rozhovor s Derem, když se konečně probral...
A tady ještě zpráva přímo od Dera....aneb co píše o svém úrazu:
Velmi děkuju za vaše přání k uzdravení!

Už je mi lépe. Byl jsem přes noc v insbrucké nemocnici a nejprve sem tam byl důkladně vyšetřen: zrentgenovali mi kompletně páteř a obě ruce. A musel jsem k tomu ještě jít na 15 min dlouho do tunelu, kde byla moje lebka kvůli zjištění krvácení do mozku pořádně prohledána. Naštěstí kromě otřesu mozku a pohmožděnin rukou nic jinýho nezjistili. Ještě k tomu mi každou hodinu celou noc svítili do očí, aby vyloučili opožděné krvácení do mozku. Kromě bzučení v lebce a těch bolavých rukou není momentálně nic horšího zaznamenanýho. Ještě jednou hodně děkuji za mimořádně dobré ošetření a opatrování lékařům na pohotovosti a insbrucké nemocnici.

Musel jsem mít opravdu velké štěstí, protože mi bylo řečeno, že minulej rok zrovna na tomhle místě (2. pozice v bobu pozn. redakce) si jeden trénovaný bobař při tréninkové jízdě zlomil vaz. Také hodně lidí mi na místě řeklo, že potom co bych jsem do 5 min nedosáhl vědomí, že by to vypadalo velmi špatně a že se na místě počítalo s nejhorším a proto ihned šla reklama (když se to Derovi stalo, tak tam hned prdli reklamu pozn. redakce). Když mě to mrštilo v zatáčce na protější ledovou stěnu v cca. 100 km/h v plné rychlosti, mohlo to být definitivně smrtelný.

Byli bychom bývali jistě dosáhli rychlejšího času, kdyby nenásledovala ta kolize a já býval neztratil vědomí, když jsme v obou tréninkových dnech byli nejrychlejší.

Kolem a kolem, jsem v každém případě velice šťastný pod vámi pobýt (??? Tady si fakt nejsem jistá)

Liebe grüsse

Dero
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 from from | E-mail | Web | 10. prosince 2014 v 10:40 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama